HPE Networking AP-587EX (RW) 4x4:4 WiFi 6

Číslo položky R7T35A
HPE Networking AP-587EX (RW) 4x4:4 WiFi 6
Access Pointy  HPE Networking řady 580EX  pro prostředí s nebezpečím výbuchu jsou odolné proti povětrnostním vlivům a teplotám, aby podporovaly prostředí s nebezpečím výbuchu, včetně venkovních ropných plošin, průmyslové výroby a dopravních lokalit. S funkcemi Wi-Fi 6, vysoce výkonnými rádii
Přečtěte si úplný popis
0 recenzí Napište komentář
Tento produkt nelze momentálně objednat
Popis
Access Pointy HPE Networking řady 580EX pro prostředí s nebezpečím výbuchu jsou odolné proti povětrnostním vlivům a teplotám, aby podporovaly prostředí s nebezpečím výbuchu, včetně venkovních ropných plošin, průmyslové výroby a dopravních lokalit. S funkcemi Wi-Fi 6, vysoce výkonnými rádii Bluetooth a 802.15.4/Zigbee a maximální agregovanou rychlostí přenosu dat 2,97 Gb/s poskytuje řada 580EX rychlost a spolehlivost potřebnou pro náročná průmyslová prostředí IoT.

Řada 580EX je navržena tak, aby přežila jedno z nejnáročnějších venkovních prostředí, odolává extrémně vysokým a nízkým teplotám a trvalé vlhkosti, je plně utěsněna, aby nepropouštěla vzduchem přenášené kontaminanty, a obsahuje průmyslovou ochranu proti přepětí. Řada 580EX nabízí flexibilní možnosti napájení a správy, které vyhovují potřebám různorodých prostředí, a lze je nasadit pomocí stávajících držáků. Řada 580EX má certifikaci Wi-Fi 6 a omezenou doživotní záruku.

  • Je konstruován tak, aby přežil v jednom z nejnáročnějších venkovních prostředí s třídou nebezpečí 1, divize 2 a zónou 2 podle ATEX a krytím IP66 pro nebezpečné prostory.
  • Funkce Wi-Fi 6 pro zajištění vícegigabitového výkonu a rychlosti s maximální agregovanou rychlostí přenosu dat 2,97 Gb/s.
  • Access Point podporuje 5 Gb/s multi-gigabitovéEthernet porty a napájení 802.3bt třídy 6 nebo napájení střídavým proudem, které je součástí dodávky, bez potřeby přídavných napájecích adaptérů.
  • Nabízí vysoký výkon Bluetooth a podporu 802.15.4/Zigbee pro průmyslový IoT.
  • Bezproblémová konektivita s RF automatizací (AirMatch), optimalizací klientů (ClientMatch) a AIOps (AI Insights) pro vestavěná doporučení pro konfiguraci

Specifikace
Antény: 
Interní, směrové 90°H x 90°V, Dual-radio 4x4:4, Wi-Fi 6

Porty:
  • 1x RJ-45 10/100/1/2.5/5G
  • 1x RJ-45 10/100/1G
  • 1x SFP+ 1/10G
  • 1x USB-C (Console)
 Funkce správy:
Napájení:
  • Externí zdroj
  • 802.3bt (class 6) bez restrikcí (PoE)
  • 802.3bt (class 5): bez restrikcí, bez PSE (PoE)
  • Single 802.3at (class 4): s restrikcemi, pouze 1x1 2.4 Ghz a 3x3 5Ghz, bez PSE (PoE)
  • 802.3af (class 3): pouze se zapnutým IPM, jinak naběhne bez rádií (PoE)
Max. spotřeba energie:
  • Maximum: 49,5W (PoE)
  • Maximum: 71W (DC)
Maximální (nejnepříznivější) spotřeba energie (bez připojených zařízení USB nebo s nimi).

Rozměry: 302 x 174 x 300 mm (Š x V x H)
Hmotnost: 4,51 kg

Montáž:
  • AP-OUT-MNT-V1A: Dlouhá montážní sada pro venkovní sloup/stěnu
  • AP-270-MNT-H1: Venkovní montážní sada pro zavěšení nebo naklonění AP
  • AP-270-MNT-H2: Venkovní zápustná nástěnná nebo stropní montáž
  • AP-270-MNT-H3: Sada pro venkovní instalaci AP s možností zavěšení nebo dvojitého naklonění
Popis
Specifikace
Výrobce Aruba (HPE)
Popis Aruba AP-587EX (RW) Unified HazLoc AP
Úplný popis HPE Networking AP-587EX (RW) 4x4:4 WiFi 6
EAN Code 190017514666
Bezdrátové technologie Zigbee
Napájení Napájecí adaptér
Typ antény Integrovaná
WiFi standardy 802.11ax (WiFi 6)
Montáž Na zeď
Hmotnost brutto 4,54
Audiocodes IP450HDEG IP telefon
Číslo položky IP450HDEG
Snom D735 White IP telefon
Číslo položky 00004396
Digium D65 IP telefon
Číslo položky 1TELD065LF
Digium D62 IP telefon
Číslo položky 1TELD062LF
Načítání
Načítání